Bursagaz Masa Tenisi Kulübü’nden Renkli Turnuva

Bursagaz tarafından geçen yıl kurulup desteklenen Bursagaz Masa Tenisi Kulübü, şirket içindeki ilk etkinliğini gerçekleştirdi. 36 Bursagaz çalışanın katılımıyla iki gün süren heyecanlı turnuvanın şirket içindeki dostluğu pekiştirdiğini ve sinerjiyi artırdığını ifade eden Kulüp Başkanı Serkan Bereket, Kurumlar Ligi’nde de Bursagaz’ı temsil ettiklerini söyledi.

Bursagaz’ın ‘birlikte’ ve ‘ileride’ ilkeleri doğrultusunda 2018 yılında kurup desteklediği Bursagaz Masa Tenisi Kulübü, ilk şirket içi faaliyetini gerçekleştirdi.

Bursagaz Genel Müdürlük binasında, kadın ve erkek 36 çalışanın katılımıyla düzenlenen turnuva, heyecanlı ve keyifli anlara sahne oldu. İki gün süren müsabakaların ardından İsmail Tomar birinci, İbrahim Üzeç ikinci, Barış İmamoğlu ise üçüncü sırada yer aldı. Kulübün ilk turnuvasında dereceye girenler yöneticilerinin ve arkadaşlarının tebriklerini kabul ederken kendilerine hediye çekleri takdim edildi.

Etkinlik hakkında bilgi veren Bursagaz Masa Tenisi Kulübü Başkanı Serkan Bereket, “Geçen yıl kurduğumuz kulübümüzün ilk şirket içi etkinliğinden hem kulüp üyelerimiz hem de çalışma arkadaşlarımız büyük keyif aldı. Bu gibi etkinlikler şirket içindeki dostluğun pekişmesine ve sinerjinin artmasına büyük katkı sağlıyor. Bize bu imkanı sağlayan Bursagaz yöneticilerine kulübümüz adına teşekkür ederim” dedi. Bereket ayrıca, Bursa Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü tarafından düzenlenen Kurumlar Ligi’nde de Bursagaz’ı temsil ettiklerini dile getirdi. 
 
Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz, operasyonel faaliyetlerinin yanı sıra çevre, eğitim, kültür ve sportif alanlarda gönüllü çalışanlarını desteklerken kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek toplumsal gelişmeye de katkı sağlıyor.