Bursagaz Dört Hizmetiyle E-Devlet Kapısı’nda

Türkiye'nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz,  müşterilerine daha kapsamlı hizmet sunabilmek için E-Devlet Kapısı’nda dört hizmetle yerini aldı. Bursalılar, doğal gaz abonelik sözleşme sorgulama ve fatura görüntüleme işlemlerinin yanı sıra doğal gaz ile ilgili abonelik sözleşme ve abonelik sözleşme fesihi başvurularını da E-Devlet Kapısı’ndan yapabilecek.

Bursagaz, müşteri memnuniyetini artırmak ve müşterilerine sürdürülebilir hizmet vermek amacıyla 4 hizmetiyle E-Devlet platformunda yer almaya başladı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına tek şifreyle tüm kamu kurumlarındaki birçok işlemini güvenle, kolayca ve hızlı yapma imkânı sunan E-Devlet (www.turkiye.gov.tr ) platformu ile Bursalılar, doğal gaz işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilecek. İnternet erişimi olan her yerden giriş yapılabilen E-Devlet platformu ile bugüne dek faturalarını ve adlarına kayıtlı abonelik sözleşmelerini görüntüleyebilen Bursalılar, artık yeni doğal gaz abonelik sözleşmesi ve abonelik sözleşme fesihi başvurularını da kolayca gerçekleştirebilecek. 

Doğal Gaz İşlemleri E-Devlet’te Sadece 5 Dakika
1 Mart 2019’dan bu yana E-Devlet üzerinden toplamda 1 milyon 264 bin 403 elektrik, doğalgaz abonelik, fesih ve sorgulama işlemi gerçekleştirildiğini söyleyen Bursagaz Pazarlama Birim Yöneticisi Nihal Bütün, “Dijitalleşmenin oldukça yaygınlaştığı ülkemizde E-Devlet üzerinden yapılan işlemler de artıyor. Pek çok hizmeti bir arada sunan E-Devlet kapısında biz de Bursagaz olarak 4 hizmetimizle yerimizi almaya başladık. Müşterilerinin memnuniyetini artırmaya odaklı bir kurum olarak, müşterilerimizin işlemlerini E-Devlet üzerinden hızlı ve kolayca yapabilmesinden memnuniyet duyuyoruz.” dedi.