Bursagaz, İznik Dırazali'yi Doğal Gazla Buluşturdu

​Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı SOCAR Türkiye’nin iştiraki Bursagaz, İznik’in Dırazali Mahallesi’ndeki yatırım çalışmalarını tamamladı ve bölge halkını doğal gaz ile buluşturdu. 

Bursa’nın 11 ilçesinde 1.1 milyondan fazla aboneye hizmet veren Bursagaz’ın, Dırazali Mahallesi’ne yaptığı yatırım kapsamında 3 kilometrenin üzerinde hat döşendi. Yaklaşık 286 hanenin doğal gaz ile buluşacağı mahallede, doğal gaz kullanımına geçmek isteyenlerin öncelikle abonelik işlemlerini yaptırması gerekiyor. Abonelik işlemlerini tamamlayan vatandaşlar konutlarındaki iç tesisat kurulumlarının ardından doğal gaz kullanımına başlayabilirler. Abonelik bağlantı başvurularını almak için 15 Haziran’da Dırazali Mahallesi’ne giden ve ilk günden 70 başvuru alan Bursagaz yetkilileri, yeni başvurular almak üzere 23 Haziran Perşembe günü de muhtarlık ofisinde bulunacak. 

Doğal gaz kullanmak isteyen vatandaşlar, abonelik işlemleri ile ilgili www.bursagaz.com internet sitesinden veya 444 11 33 numaralı Bursagaz Müşteri İletişim Merkezi’nden de 7/24 bilgi alabilirler.